• ölmek istemek

  240.
  ergenlik dönemi sendromu. 20 yaşından sonra "ölmek istiyoruuuaaağğm" diye dolanan hırbolara siktir çekin.
  ... hergele necip in rendesi
 • türkler için en uygun inanç

  18.
  Benim için farketmez, türk olan herkes kardeşimdir. Türk olsun da isterse klozette amuda kalkarak ibadet etsin, krem peynire tapsın. Bana ne bro.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • newton

  43.
  Sözlükte yalakası çok belli ki. zeytinyağı gibi üste çıkmasından belli.
  -1 ... hergele necip in rendesi
 • boğa burcu kadını

  596.
  boğa erkeğiyle aynı özelliklere sahip olmadığı için yay erkekleriyle anlaşabilen kadın türü. Yatakta azgın boğadırlar.

  Dün küfreden arkadaş gidip derdini mezkur boğa kadınlarıyla halletseydi bugün olay çıkmazdı. Ergen gibi karın ağrınızı halledemeyip gelip burç başlığında sövüyorsunuz olm. Manyak mısınız?
  5 ... hergele necip in rendesi
 • yay burcu erkeği

  687.
  Bizi çekemeyen kekolar halay çeksin. Boğa kadınları candır, gerisi heyecandır. Yay erkekleri ve boğa kadınlarına laf eden hırbolar asla bizim kadar muhteşem olamayacaklarını bildikleri için eziklikten saldırıyorlar. Kudurun amına koyim nıhahaha!
  4 -3 ... hergele necip in rendesi
 • karşı cinsle tokalaşmayan dinci

  61.
  Ruh hastasıdır, dindar değildir. Sapık olma olasılığı da var tabii.

  Kadınların elini havada bırakan tipler görmüşlüğüm ve tabiri caizse ellerini götlerine monte edip sürahi gibi gezdirmişliğim vardır. bir erkek olarak bir hanımı incitmeye hakkım olmadığını ve kimsenin hakkının olmadığını düşünüyorum. Bu sözlükte dinci çok fazla biliyorum da bu kadar çok olduğunu tahmin etmiyordum.

  Namazında niyazında insanım ama çok şükür sapık bir psikopat değilim. Şu terbiyesizliği savunan da karşıma çıkmasın fena olur!
  1 -1 ... hergele necip in rendesi
 • elit kesimin çocuklara koyduğu sikindirik isimler

  160.
  Ekinsel (kültürel) ve elit.
  ... hergele necip in rendesi
 • boğa burcu kadını

  584.
  Seviyorsa melektir. Kaybetmeden değerini bilmek gerek.

  dır dır etmez, trip atmaz, yanmaz, yapışmaz, çekmez, yırtılmaz, kaymaz, düşmez, çok amaçlı ve portatiftir. Şaka bir yana, gerçekten bir kadında bulunması gereken tüm özelliklere sahiptir. Ben kaybedince anladım, çok geç oldu. bir örnekle açıklayalım:

  X burcu kadını (hangisini koyarsanız koyun): sen bu ara bana ilgi göstermiyorsun, başka bir kız mı var? Facebook şifreni ver, bakacağım. Telefonundaki mesajlara da bakmak istiyorum. o kızla görüşmeyeceksin. (Oysa sadece arkadaşınızdır) annen beni hiç sevmedi zaten. Evlendiğimizde de böyle davranırsa mutlu olamayız ki! sen sürekli halı saha maçına gidiyorsun dır dır dır, vır vır vır...

  boğa burcu kadını: bu ara biraz uzak kaldık sanki, çok üzülüyorum. anlıyorum çok yoğunsun hayatım, Seni çok özlüyorum ama. Uygun olduğunda görüşelim. x çok iyi bir kız, senin arkadaşların benim için de değerli. Annen şimdilik benden pek hoşlanmamış olabilir, ama o da haklı. Her anne oğlunu kıskanır. Evlendiğimizde beni seveceğine inanıyorum. Senin ailen benim de ailem. Arkadaşlarınla maç yapmak en doğal hakkın.

  Yani empati kraliçesidir, anlayışlı, sabırlı ve uyumludur. Yeter ki sevginizi gösterin ve değer verin. gerisini o halleder.

  Eğer boğa kadınının kankası iseniz ve uzun yıllardır arkadaşsanız kardeşi olmuşsunuzdur. Yanınızda erkek gibi davranabilir. Bunun iki nedeni vardır: 1. Dişiliğini öyle herkesin yanında ortaya çıkarmaz. 2. Erkek panpa tarafından aşık olunmak bunların başına çok gelir, bunu önlemek için makyajsız ve salaş vaziyette takılır. Gardaş, birader, hacı, keke, bro gibi hitaplar kullanır mutlaka. Bu bir çeşit savunma mekanizmasıdır. Bütün erkek kankaları hizaya getirmek içindir.

  Boğa kadını ve cinsellik konusu yüzeysel geçilmiş hep. Azgındır, seks tanrıçasıdır, tutkuludur, çok ateşlidir falan. Bunlar hep söylenmiş. Ama çok eksik kalmış. Ufak bir ekleme yapayım: sürekli yeni ve farklı fanteziler kurar. Çok farklı yerlerde ve şekillerde olabilir bu. Hayal gücü geniştir. Fanteziden anladığı kelepçe ve kırbaç olan kadınlara kadınlık dersi verecek düzeydedir. fakat muhafazakardırlar da, "evlenmeden olmaz" diyebilirler. Ben demeyenlerine de denk geldim.

  Ha bir de çok iyi yemek yaparlar. Yemek yapmayı beceremeyen boğa kadını görmedim. erkeğin kalbine giden iki yolu da bilirler. En zahmetli yemekleri büyük bir keyifle ve sanat eseri oluşturur gibi özenle yaparlar.

  karakter için ise şunları söylemek mümkün: "sevdi mi tam sever, sildi mi bir kalemde." Fedakar, açık sözlü, vefalı, anlayışlı, sabırlı, ketum insanlardır. Çok gaddar da olabilirler ve zaten sevdikleri insan sayısı az olduğundan çoğu kişi onları soğuk nevale sanar. Evet, şimdilik bu kadar.
  11 -4 ... hergele necip in rendesi
 • cinsel dürtüsü en yüksek burç

  178.
  kesinlikle Boğa ve yaydır. Akrebi bilmiyorum ama boğalar çok ateşli oluyor yaylar gibi.

  Boğa kadınları bildiğin seks tanrıçası zaten. Doyumsuzlar, çok arzulular.
  3 ... hergele necip in rendesi
 • hangi boydansınız

  38.
  Emin olmamakla birlikte büyük olasılıkla avşar diye yanıtlayacağım soru.
  ... hergele necip in rendesi
 • ölürüm sana

  66.
  Çok güzel bir tarkan albümü. Ayrıca çok sevilen birine içten söylendiğinde mutlu eden tümce.
  1 ... hergele necip in rendesi
 • twitter daki teroristturkey hashtag i

  6.
  Türkiye cumhuriyeti düşmanlarının, kendi icraatlarına bakmadan açtıkları hashtag. Allah düşmanın bile şereflisini versin. Serap eser'i unutmadık.
  ... hergele necip in rendesi
 • artık sevmediğiniz kişi

  3.
  bitmesi gerektiği için bitiren ve giden kişidir kimi zaman. Kimse kimse için mecburi istikamet değildir.
  ... hergele necip in rendesi
 • izmirliler

  37.
  Ekseriyetle türkiye'nin aydınlık yüzü olan insanlardır. Dahil olmaktan gurur duyduğum gruptur.
  ... hergele necip in rendesi
 • boğa kadınları ile yay erkeklerini everelim

  14.
  Çok güzel ve ideal kampanya. hayatında hiç boğa burcu ve yay burcu erkeği tanımamış insanların tuhaf önermelerde bulunduğu başlık. Boğa kadınlarını kötülemek için üşüşmüşler buraya. Yay burcu erkeğiyim, gayet de uygun bir ilişki olacağını düşünüyorum. Çoğu astrologun uydurduğu şeylere aldanmamak gerek. Çoğu kez ateş-ateş veya toprak-toprak uyuşmaz. Ateş-toprak uygun olabiliyor.

  Ya da sözlükte boğa burcu kadını başlığında boğa kadınlarından karşılık bulamayan erkeklerin ağladıklarını görüyoruz. "Benimle olmadıysa başkasıyla olmasın" mantığı hakim. Boğa erkekleri zaten boğa kadınlarıyla anlaşamaz.

  Boğa kadınları stabil ve durağan değildir. Bilakis çok hareketli, neşeli, özgür düşüncelidir. Yay erkeğini en iyi anlayan kadın türüdür. eski sevgilimin burcuydu. Çok mutluyduk fakat benim büyük bir hatam oldu, ondan ayrıldık. Yükselenim akrep bu arada. Ek olarak cinsellik konusunda iki tarafın da çok yaratıcı fantezileri olabilir. Boğa kadınının libidosu çok yüksek ve farklı deneyimlere açıktır.
  ... hergele necip in rendesi
 • sözlükte ayak fotoğrafları paylaşan yazar

  4.
  Ayak fetişistidir belki. Şahsen ben de ayak fetişisti olmakla birlikte, sözlükte ayak fotoğrafı paylaşmayı uygun bulmuyorum. Bazı şeyler kişiye özel kalmalı.
  ... hergele necip in rendesi
 • hoş geldiniz

  648.
  Sözlüğe ilk kez giriş yapan yazar adaylarını karşılayan güzide başlık. Hoş bulduk efendim, saygılar.
  ... hergele necip in rendesi
 • yeni şeyler getiriyorum