• kuşların götlerinin komik ve tatlı olması

  6.
  Süper ötesi tespit. Tontiş götünü yesinler. Örnek verelim:

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2178324/+
  5 -2 ... hergele necip in rendesi
 • 21 ağustos 2021 mamak ta işkence gören kadın

  11.
  Ulan Yunan tohumu! Ankara işgal edildiği zaman yunanlar kadınlarımızı soymaya çalışmışlardı da bir kısmı intihar etmişti utancından! Senin cibiliyetini sikeyim ben! Tüylerim ürperdi!

  Üstte biri de ocakçıdır kesin demiş. Eğer ocakçıysa onun gittiği ocağın da amk! Biz de ocakta yetiştik. Kadınlara saygısı olmayandan Türk milliyetçisi olmaz. Türk töresinde kadın erkekten öndedir. Şu soktuğumun müptezellerine ülkücü demeyin AMK. Sorsan ne Atatürk ilkelerini bilir, ne dokuz ışık'ı. Şeref yoksunu torbacının teki belli ki.
  6 -3 ... hergele necip in rendesi
 • arapların afgan ve pakilerden daha seküler olması

  2.
  (bkz: kraldan çok kralcı olmak)
  2 -1 ... hergele necip in rendesi
 • bir erkek etrafındaki her kızla seks düşünür mü

  9.
  Fantezi kurar mı kurmaz mı bilmem ama evet mutlaka aklından geçirir diye düşünüyorum. Aslında bence kadınlar da aklından geçirir.
  2 -3 ... hergele necip in rendesi
 • tantuni ile şalgamın orgazmik lezzetler olması

  3.
  içinizde kocaman bir mersinli olduğuna delalet eden durum. Çok bayıldığımı söyleyemem.
  ... hergele necip in rendesi
 • katar ın afgan mültecileri kabul etmesi

  5.
  iyi olmuş. Türkiye yetkilileri halkın tepkisinin ve endişesinin çok büyük olduğunu biliyor. Katar'a mülteci aktarsınlar. Ne halt ederlerse etsinler. Afganistan ordusunun askerleri şu an sistan sınırında çaresizce bekliyor. iran sınırı kapattığı için alınmıyorlar.

  Taliban uzun süre yönetimde durmayacak. Bu zaten ABD'nin planladığı bir şey. En kısa zamanda seçim yaparlar. Göstermelik bir seçim olur.

  Afganistan diye bir ülke kağıt üstünde de kalmayacak. Peştunlar ayrı bir devlet kuracaklar. Burada önemli olan şey Güney Türkistan'ın bağımsız olması. Raşid Dostum'un Özbekistan'a geçmesi bu açıdan önemli. iki oğlu yar Muhammed dostum ve Batur dostum Güney Türkistan'ın birliklerini idare ediyor. Umarım Türkiye ve Özbekistan'dan silah gönderilir. Oradaki Özbek, Türkmen ve Hazara Türklerinin bağımsızlığı şart.
  1 -1 ... hergele necip in rendesi
 • çay soğuk diyen müşteriyi öldüren cani

  2.
  Bu ara gerçekten birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemdeyiz. Birbirimize şefkatli olmak zorundayız.

  Kadını çekip vuran oç, sen adam değilsin erkek de! O kadar Delikanlıysan milletimizin namusunu savun dalyarak!
  7 ... hergele necip in rendesi
 • şırnak ta milletin üstüne ambulans süren suriyeli

  15.
  Ekmek yediği kaba tüküren orospu çocuğu Suriyelilerin ne ilk ne de son vukuatı. Ambulans kaçırmak ne demek lan? Bu ülkenin ekmeğini yediğin vatandaşlarının üstüne sürüp öldürmeye çalışmak ne demek?

  Bunlar insan değil. Medeni de değil. Ülkemizde bulundukları her an, her dakika vatandaşlar için tehdit oluşturuyorlar.
  3 ... hergele necip in rendesi
 • şırnak ta milletin üstüne ambulans süren suriyeli

  3.
  Hdp Suriyeli mülteci götü yalamakla meşgulken buna MHP tepki gösteriyor. Hiç MHP'yi suçlamaya hakkınız yok. Ahıska Türklerinin burada kalmasını istemeyen pkklı ermeni tohumlarının ciğerini biliyoruz.
  8 -1 ... hergele necip in rendesi
 • şırnak ta milletin üstüne ambulans süren suriyeli

  2.
  Buna eksi oy veren Suriyeli sevici götveren çok meraklıysa bacısını paylaşsın Suriyelilerle! Şu rezalete bak AMK! Polis havaya ateş açacağına bu orospu evladının yedi ceddine sikseymiş. Oradan birini ezip öldürseydi ne olacaktı?

  Artık yeter! Ülkemizde Suriyeli istemiyoruz!
  13 -4 ... hergele necip in rendesi
 • türklerin belalı olmak zorunda olmaları

  11.
  Bu ülkeye gelip çökmeye kalkacak olanın ecdadını sikeriz! Biz Araplara benzemeyiz. O Suriyeli ve Afgan orospu çocukları da ayağını denk alıp siktir olup gitsin! Millette sabır da kalmadı, tahammül de!
  1 -1 ... hergele necip in rendesi
 • türklerin belalı olmak zorunda olmaları

  5.
  Arkadaş, bu ülkeyi biz atalarımızın canıyla, kanıyla aldık. Millet vatanını kimseye vermez. Allah korusun bu ülkenin başına bir bok gelse ilk bu suriler afganlar siktirip giderler. Kendi ülkesini korumamış ciğersiz piç burada mı duracak? Geldikleri yere defolup giderler.

  Bu da bize ders olsun. Türk-kürt, alevi-sünni, sağcı-solcu davasını bırakıp Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği için içimize yabancı kimseyi sokmayacağız. Yeminle Kürtler yaka silkiyor ya. Bir inşaat işçisi Batmanlı abiyle sohbet ettim. Suriyeli gavatın biri işini elinden almış daha az maaş alıyor diye.

  Şu Suriyeli Afgan çalıştıran, ev veya dükkanını kiraya veren gavatlarla da muhabbeti kesin. Milletin ekmeğiyle oynayıp bunları çalıştırıyorlar.
  4 -1 ... hergele necip in rendesi
 • suriyelilerle soydaş olduğunu kabul etmemek

  5.
  ben soydaşımın kim olduğunu biliyorum. benim soydaşım türkmen şehitlerin emaneti olan çocuklarımızdır. üstelik çok gururlu oldukları için türkiye'nin suriye'de inşa ettiği yetimhanelerde kalmayı tercih ediyorlar. ailesiyle burada yaşayanlar da kimseye zarar vermeyip suriye türkmen milli meclisi için çalışıyor ki, suriye'de mecliste türk milletvekilleri olsun diye.

  senin soyun asur artığı çöl bedevisiyse o senin sorunun.
  4 -1 ... hergele necip in rendesi
 • ayyıldız hareketi partisi nin oy oranı

  1.
  vatanının geleceğini düşünen, çok değil 5-10 yıl sonra yaşanacak sorunları öngören ve sığınmacıların artık geri dönmelerini sağlayacak olan ayyıldız hareketi partisi oy oranını artıracaktır diye düşünüyorum. umarım seçim barajı %5 veya daha aşağısına çekilir de meclise kolaylıkla girerler.
  1 ... hergele necip in rendesi
 • mülteci konusunda akp ve hdpnin aynı olması

  3.
  eski hdp'li yeni tip'li barış atay denen pembe götlü terörist, utanmadan ümit özdağ'a yüzsüz demiş. fıkra bu kadar.
  ... hergele necip in rendesi
 • milletin sığınmacıları istemiyor olması

  4.
  Arsız, sakız gibi yapışan, bu ülkeyi babasının malı zanneden orospu çocuklarını sevmek ve beslemek zorunda olmadığımız içindir.
  7 ... hergele necip in rendesi
 • altındağ ahalisinin sakinleşmemesi

  9.
  Sakinleşmez. Bugün sustursalar yarın yine patlar. Üstelik Çinçin'e sıçrarsa sabaha karşı yollardan spatulayla sığınmacı kazırlar. Bu işin artık şakası kalmadı. Nabız yokladılar, millet kalmalarını asla istemiyor.

  Bu işin tek çözümü bir tane bile Suriyeli ve Afgan bırakmayıp hepsini postalamak. Vatandaşlık verilenlerin vatandaşlığı da iptal edilmeli.
  4 ... hergele necip in rendesi
 • suriyelilerin istanbul un pis denizine girmesi

  6.
  Allahım sen içimden geçenleri biliyorsun yarabbim. inşallah hepsi tez elden...
  -1 ... hergele necip in rendesi
 • 11 ağustos 2021 cb erdoğan ın açıklamaları

  5.
  izlemiyorum. Kesin sığınmacı kardeşlerini ne kadar çok sevdiğini, onları besleyeceğini falan anlatıp milleti gerecek.
  6 -2 ... hergele necip in rendesi
 • 11 ağustos 2021 mansur yavaş tweeti

  5.
  Millet dişlerini sıkıyor, la havle çekiyor ama bu sonsuza kadar böyle bu şekilde devam edemez. Defolup gitmek zorundalar! Göndereceksiniz! Bunun artık başka çaresi kalmadı!
  1 ... hergele necip in rendesi
 • yeni şeyler getiriyorum