• afganlar suriler burada ülkücüler nerede

  22.
  Kahvaltı yapmak istediğiniz itleri kuzey ırak ve Suriye'de eşek cennetine gönderiyorlar. Burada vatan için oturup entry girmekten başka bir boka yaramamış salaklar ülkücüler nerede diyor!

  Oğlum yeminle sike sürülecek akıl yok sizde. Ülkücülerin bir şey yapmadığını düşünüyorsan git sen yap madem.
  3 -5 ... hergele necip in rendesi
 • ankara da türk gençlerini bıçaklayan suriyeli grup

  14.
  (bkz: arınma gecesi)

  Altındağ halkı umarım gerekeni yapar. Kimse bu olayı asla unutmayacak.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • akplilerin mültecilere bakışı

  3.
  Senden benden çok nefret ediyorlar. Çünkü en çok akplilerin yaşadığı mahallelerde Suriyeli ve Afgan var. Ama işte RTE onlar için her şeyden, analarından, babalarından, vatanlarından daha kutsal olduğu için şimdilik susuyorlar.

  içinizde azıcık vicdan ve bir zerre vatan sevgisi kaldıysa bunlara oy vermezsiniz.
  7 ... hergele necip in rendesi
 • erdoğanın karşısında kim olsa oy verirsiniz

  16.
  Mevzunun akp olduğunu sanan salaklar var. Yakında anan bacın Suriyeli ve Afgan teröründen sokağa çıkamaz hale gelecek. Türk çocuklarının ırzına geçen orospu çocuklarını Erdoğan kesin olarak göndersin ona oy vermezsem şerefsizim.

  Milletin canı, malı, namusu, vatanı tehlikede. Sizin körü körüne saplanmanız yüzünden mülteci belasını bu millet çekiyor.
  4 -3 ... hergele necip in rendesi
 • anadolunun kaybedilmesi

  13.
  Yapacağınız felaket tellallığını sikeyim AMK dalyarakları! Türkiye Cumhuriyeti devletinin sınırları asla değişmeyecek. O sığınmacı anası onunla bununla sikişmiş it sürüsünü de eninde sonunda postalayacağız.

  Ayrılıkçı Türk hareketi falan diye zırvalayıp insanın sinirlerini germeyin. Bu ülkenin Misak-ı Milli sınırları dahi çok daha geniştir.

  AMK sığ müptezelleri! Millet kanının son damlasına kadar mücadele eder. Biz Arap bedevisi veya Afgan yamyamı değiliz. Burası bize ait.
  3 -2 ... hergele necip in rendesi
 • ekşi sözlük

  10066.
  Pkklı ve dhkp-c'li şerefsiz yuvası evet. Fakat gerçekten vatanını milletini seven az da olsa bir yazar kitlesi var. Umarım kapatılmaz.

  Eğer kapatılırsa Uludağ'dan devam etsinler. Ssg denen herif de hdpkklı bir Kürtçü liboş. Dürümcü de Ermenilerin eniştesi.
  3 -1 ... hergele necip in rendesi
 • sadece türkiye vatandaşlarını sevmek

  15.
  Vatanını 100 yıl önce okuma yazmayı bile bilmeyen kara cahil Türk milleti kurtardı. Vatan sevgisi bizim toplumumuzda fıtri bir duygudur. Kendi insanından nefret eden Levanten artıkları, ingiliz muhipleri cemiyeti mensupları, Kürt teali cemiyeti mensupları, islam teali cemiyeti mensupları da vardı. Ama hepsi kaybetti.

  Milleti yine milletin azim ve kararı kurtaracak. Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

  Türkiye'yi ve insanlarını (PKK'lılar vatandaş falan değil, içimizdeki düşman) sevmeyenler savaş çıkarsa gidip başkasının ülkesinde sığıntı olarak yaşamayı kendilerine yedirebilirler ama yoksul, cahil Anadolu köylüsü kendi toprağını kimseye yedirmez!
  5 -2 ... hergele necip in rendesi
 • akpartiye oyu basmak için bir sebep

  36.
  O iş artık öyle değil. Millet bu sığınmacı belası ve ekonomi yüzünden sabrının son sınırında. Şu saatten sonra bu mülteci orospu çocuklarını sınır dışı etmezlerse giderler. Halk artık Süleyman soylu'ya diklenecek raddeye gelmiş. Bu işin sonu kötüye gidiyor.
  1 ... hergele necip in rendesi
 • lokma döküp mahalleye dağıtmak

  2.
  Akp bu sefer tam olarak sıvadı ve üstüne tüy dikti arkadaşlar.

  Suriyeli ve Afgan belası şu an Türkiye'de ekonomiden bile öncelikli bir sorun. Türk milleti aç kalmaya razı olabilir ama vatansız kalmaya asla! O fetoş denen it oğlu itle fotoğrafı olan yasin aktay çok uğraştı, kabul ettiremedi. Süleyman soylu da millete açıklayamadı. insanların sinirleri tepesinden fırlıyor.

  Bu sefer iktidar eğer kaybetmek istemiyorsa bunun tek yolu bütün Suriyelileri ve Afganlara sınır dışı etmektir. Ambargo uugularlarsa uygulasınlar. Kuru ekmek de yeriz ama en azından vatanımızda huzurumuz olur.
  ... hergele necip in rendesi
 • istanbul da 3 kızın ortadan kaybolması

  16.
  sığınmacı meselesi rahatsızlık ve tatsızlık boyutunu aşalı çok oldu. bu artık apaçık terör sorunudur. türk insanını korkutup eve hapsetme planı olduğunu ciddi ciddi düşünüyorum.

  çocuklarınızın telefonlarını, çantalarını, ceplerini düzenli olarak kontrol edin. afganların erkek çocuğu düşkünlüğünü de unutmayın. bu sadece kız çocukları için bir tehlike değil.
  3 ... hergele necip in rendesi
 • ishal olmak

  106.
  Olabilirim bundan. Karnım ağrıyor. Lan yoksa salgın falan mı var? Tifo, dizanteri falan mı hortladı? Tek eksiğimiz bu çünkü.
  1 ... hergele necip in rendesi
 • hoşlanılan erkeğin bacı demesi

  33.
  Yeminle ben kanser oldum burada. Bacım git bu herife açıl. Evet anlattığın şeyden anladığımız şey net: herif sana karşı boş değil ama işte statü farkı var. Herif gariban olduğu için ezilmek istemiyor. Arkadaşlığını da kaybetmek istemiyor. Yani ne yapacağını bilmiyor.

  Beyler, Allah aşkına size ilgisi olan bir kıza bacı falan demeyin. Beyinleri yanıyor. Bir de kızla Baban mı bir diye de sorarlar adama.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • ak parti nin göçmenler için yapmış olduğu açıklama

  3.
  Ömer Çelik'i sevmem ama mynet linki vermeseydiniz.

  Adam demiş ki "Türkiye artık daha fazla göç yükünü kaldırabilecek durumda değil ve kimsenin göçmen kampı değildir. Göçmen olduğunu söyleyip bizim vatandaşlarımıza hakaret edenlere de asla izin vermeyeceğiz."

  https://www.google.com/am...urumda-degil-6584234/amp/
  4 ... hergele necip in rendesi
 • mhp nin afganlara sessiz kalması

  9.
  mhp bunun göç değil istila olduğunu ve bu şahısların ülkemizde sonsuza kadar kalamayacaklarını açıkladı.

  yalnız burada bilinmesi gereken şey şu ki, mhp maalesef yeterli ağırlığa ve etkinliğe sahip değil. yani akp içindekilerin dediği oluyor genelde. şu an mevcut akp-mhp inatlaşması da bu eksende devam ediyor. cumhur ittifakı olarak tekrar seçime girseler bile bu son olacak. çünkü mhp seçmeni kafayı yemek üzere.
  7 -2 ... hergele necip in rendesi
 • mülteciler geliyor algısı yaratmak

  4.
  muhalif ve mülteci karşıtı gazetelerden okuduğum kadarıyla bu afganlar burada abd üslerinde taliban'a karşı eğitilip geri gönderileceklermiş. o yüzden içlerinde kadın ve çocuk yok. milletin artık tahammülü kalmadı. herkes sabrının son sınırında. o bardak taştığı an neler olacağını hayal bile edemiyorum.

  o yüzden milleti daha fazla germenin bir anlamı yok. bunları postalayıp göndermeleri şart. ayrıca iran belucistan ve sistan sınırında çok sıkı güvenlik önlemleri aldı. pakistan da hakeza. bunun etkisiyle bu trafik önemli ölçüde kesilecek. çünkü iran ve pakistan bile bu rezalete dayanamıyor.

  pakistan kendi besleyip büyüttüğü canavar taliban'dan bir gün çok büyük bir belaya uğrayacak gibime geliyor ayrıca.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • lübnanlı hristiyan ve şii araplar

  2.
  sünni islam'ın insanlara yaşama hakkı tanımadığını ve bu insanların ne kadar mutlu olduklarını video ile görmek mümkün.

  aşırı din baskısı insanın bütün dengesini alt üst ediyor. en katı şii müslüman iran'da bile kadınlar başlarını yarım örtüp makyaj yapıyorlar, istedikleri işte çalışabiliyorlar. boşanma hakları var. eşit oy kullanma haklarına sahipler.

  sünnilik islam'ı emevi dinine dönüştürmüştür.
  4 ... hergele necip in rendesi
 • afganistan mültecileri

  6.
  eninde sonunda yaşadıkları bok çukuruna geri göndereceğimiz iğrenç topluluk. suriyelilerden bile beterler. bu iki topluluğu ülkemizde istemiyoruz!
  3 ... hergele necip in rendesi
 • saddam hüseyin in gemüğüne züküşüyüm

  3.
  (bkz: yaran olaylar)

  Cono kavgaları kadar izlemesi zevkli olan çok az şey vardır sanırım. Harika.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • emine erdoğan ın kocasına hitap şekli

  1.
  Çok merak ediyorum Gerçekten. ilk evlendiklerinde ne diyordu acaba? Şimdi ne diyor? Kendi aralarındaki konuşmalarını çok merak ediyorum. Yani TV programına çıksalar "Tayyip bey" der muhtemelen ama ev hali nasıl acaba?
  1 ... hergele necip in rendesi
 • millet ittifakının cb adayı mehmet şimşek olabilir

  8.
  Hilmi daşdemir denen herif tipik akp trollü. Anket şirketi var ve AKP'yi olduğundan çok yüksek gösteriyor.

  Yani arkadaşlar, yatın uyuyun. Öyle bir şeyin olma olasılığı sıfır. Akplilere Mehmet Şimşek kimdir diye sorsan onlar bile hatırlamaz.

  Muhalefeti yıpratayım derken kendilerini rezil ediyorlar.
  1 ... hergele necip in rendesi
 • yeni şeyler getiriyorum