• plajda 4 yaşındaki çocuğu taciz eden suriyeli

  5.
  Türk milleti sabrının patlama raddesine gelmek üzere. Bak gerçekten aşırı derecede salak, enayi, hıyar gibi görünüyoruz galiba ama bu işin sonu çok kötü patlayacak. Öyle veya böyle patlayacak.

  Entegrasyon zırvalayan ve bunları dayatan siyasiler artık sikimin başını alır. Ümit Özdağ'a oy vereceğim çok net. Bu konunun derhal çözülmesi lazım. Yoksa milleti bir yerden sonra kimse durduramaz.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • suriyelileri şirin göstermeye çalışan zümre

  4.
  taallukatını siktiğimin zümresi. ne kadar götlerini yırtarlarsa yırtsınlar millet benimsemedi, alışmadı.

  bakın mesela mardin'in sesleri diye çok hoş bir klip var. türkiye'nin kadim medeniyetinin insanları bir arada türkü söylüyor. türk, kürt, arap, süryani, keldani v.b. bunların hepsi bu ülkenin yerlisi, asli unsuru. o yüzden birlikte yaşıyoruz. pkk haricinde de bizi birbirimize düşürmeye kalkan bir şey yok.

  şu klipteki uyum ve sevgi, türkiye cumhuriyeti'nin vatandaşlık bilinci o suriyelilerle asla kurulamaz. asla!

  https://youtu.be/S6sybft_vCM
  3 ... hergele necip in rendesi
 • afganistan

  360.
  Er geç orada bir Türk devleti kurulacağına tüm kalbimle inanıyorum. Çünkü zulüm arttıkça Türklük bilinci de artıyor. O Taliban er geç belasını Özbek, Türkmen ve Hazaralardan bulacak.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2174036/+
  5 ... hergele necip in rendesi
 • sığınmacılar hakkında ne düşünüyorsunuz

  5.
  vatandaşlık verilmeli şıkkını işaretleyen onur haysiyet yoksunları mesaj atsın, bir şey soracağım. ulan bu şerefsizler yarın öbür gün bacılarınıza saldırınca ne yapacaksınız lan? bir türk kızına afgan mülteci tecavüz etmeye kalktı.

  sizde hiç namus, haysiyet, iffet kavramı yok mu ulan? yunan askeri gelse enişte diye boynuna atlayacak gavatlar! sizin ben olmayan karakterinize tüküreyim! adam değilsiniz siz!
  4 -3 ... hergele necip in rendesi
 • sığınmacılar hakkında ne düşünüyorsunuz

  1.
  an itibariyle açtığım anket. arkadaşlar lütfen oy verelim. ancak troll cevap verilmesin lütfen. tüm sonuçları hesap ederek gerçek fikirlerimizi işaretleyelim.

  https://www.strawpoll.me/45553855
  5 -5 ... hergele necip in rendesi
 • ümitcan uygun un tutuklanması

  2.
  ironiyi anlamayıp başlığı açanı eksileyen zeka seviyesine diyecek laf bulamadım. ümitcan uygun'un tutuklanması şu an hiçbir şey ifade etmiyor. salıverileceğini düşünüyorum ben de.
  2 -3 ... hergele necip in rendesi
 • türklerin çok çocuk yapması gerekliliği

  1.
  milletime yalvarıyorum. armudun sapı üzümün çöpü demeden evlenip mümkün mertebe en az 5-6 çocuk yapmamız gerekiyor. aksi takdirde 10 yıl sonra suriyelilerin nüfusu bizim nüfusa yaklaşacak.

  ciddi bir nüfus planlaması yapmamız şart. etrafınızda bekar arkadaşlarınız varsa siz de önayak olun, birbirine uygun adaylarla evlensin millet. bizim y kuşağı ve z kuşağı bu konuda çok tembel.

  bu işin şakası kalmadı.
  8 -4 ... hergele necip in rendesi
 • ayyıldız hareketi partisi

  31.
  ne olursa olsun mutlaka meclise sokulması gereken parti. geçen seçimde iyi parti'ye oy vermiş olan milliyetçi seçmen artık uyansın lütfen. meral akşener sığınmacı sevici çıktı. buğra kavuncu denen adam uğruna ümit özdağ, yusuf halaçoğlu, ismail koncuk gibi adamlar harcandı.

  mhp ve iyi parti ile birlikte biraz da chp'den emnaet oy alırsa (başkanlıkta chp adayı desteklenmeli) %10'a yaklaşır. iyi parti denen liboş merkez sağcı partinin artık hak ettiğini bulması şart.
  4 -2 ... hergele necip in rendesi
 • ümitcan uygun un abisinin açıklamaları

  23.
  Ülkücülere yapılan Şu iğrenç genellemeyi bir kenara bırakacak olursak, ümitcan uygun denen pezevengin arkasındaki kişinin kim olduğunu sanıyorum herkes biliyor.

  Bu ümitcan denen müptezel mutlaka büyük, çok büyük birilerine kadın pazarlıyor. O nedenle de kimse dokunamıyor. Bugün veya yarın Sedat Peker gerçekleri anlatacağını söylemişti.

  Aleyna çakır'ın ölümü bütün ülkede infial yarattığı halde bu herife bir bok olmadı. Cem garipğoğlu bile bu ülkede hapis yattı lan. Kim koruyor bu Herifi? Herkesin kafasındaki soru bu.

  Zaten bu soru yanıtlanırsa ortaya çok kirli çamaşır dökülecek.
  3 -1 ... hergele necip in rendesi
 • ümitcan uygun un abisinin açıklamaları

  21.
  Sen fırsat bulup millete bir şahıs üzerinden saldırırsan cevabını alırsın. Bu kadar basit. Kimseye siyasi görüşü yüzünden damga vuramazsın. Pkklılara edemediğin lafı da ülkücülere edemezsin.

  Bu ülkede şu an bir sürü dert var. Sığınmacılar ülkenin ortak sorunu iken kendi halindeki vatandaşına bok atarsan adama provokatör derler.
  5 -2 ... hergele necip in rendesi
 • ümitcan uygun un abisinin açıklamaları

  10.
  Cemal metin avcı CHP'li bir katildi. Chp içində taciz ve tecavüz skandalları da patlak verdi ama kimse bütün CHP'liler tecavüzcüdür demedi. Böyle orospu çocuklarının yüzünden ülkücülere genelleme yapan hdpkklı şeref yoksunlarını sikeyim. Haddiniz bilin!
  5 -3 ... hergele necip in rendesi
 • 5 ağustos 2021 meral akşener açıklamaları

  1.
  Ümit Özdağ'ın "sarı muhalefet" demekle ne kadar haklı olduğunu gördük. Meral Akşener geçici sığınmacılar için "göçmen" ifadesini kullanıp lafı evirip çevirmiş. Kendisi "göçmenlere" düşmanlık edilmesinden rahatsızmış. Asla net konuşmuyor ve millet haklı olarak güvenmiyor.

  Haber:

  https://www.indyturk.com/...C4%B1-hatalar-neticesinde
  9 -2 ... hergele necip in rendesi
 • ümitcan uygun

  126.
  "ben efendiyim ama kızlar benimle yatmıyo ühühühü geberin hepiniz, ohh su testisi su yolunda kırıldı" kafasındaki ezik ve şerefsiz heriflerin sadece fırsat bulup katil olmuş versiyonu.

  iğrençsiniz. Efendi falan da değilsiniz. Kurban büyük olasılıkla eskorttu ve birlikte olmak zorunda kaldı. Kendi isteğiyle birlikte olduysa bile bu cinayeti haklı çıkarmaz. Umarım artık bu katile birileri dur der. Yeter!
  3 -6 ... hergele necip in rendesi
 • bütün bunların kıyamet alameti olması

  6.
  Artık benim de aklıma başka olasılık gelmiyor. Adeta düğmeye basılmış gibi tüm dünyada felaketler arka arkaya geliyor.

  işin kötüsü, artık kıyametin kopmasını istiyorum. Çünkü dayanacak gücüm yok.
  ... hergele necip in rendesi
 • cumhur ittifakının bitecek olması

  19.
  Şu an zoraki devam ettiğini görmek için müneccim olmaya gerek yok zaten. Ülkücüler kendi partilerine oy verecekler evet ama başkanlık seçiminde "Kılıçdaroğlu bile aday olsa oy veririm" diyen azımsanmayacak bir topluluk var. Yani aslında herkese gına geldi.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • bu fotoğraf photoshop olabilir mi

  6.
  bu ablaya fatih sultan mehmet köprüsünü ucuza satarım. benimle iletişime geçsin lütfen. bu zeka seviyesiyle harcanıyor buralarda.

  fotoşop ile gerçeği ayırt edemeyecek zeka seviyesindeki bu şahıs akpli olsa ne olur, chpli olsa ne olur?

  gençler, düşünüp sorgulamak kadar önemli bir şey yok. kimseye körü körüne saplanmayın.
  3 -1 ... hergele necip in rendesi
 • yanğınsöndüren teyyare

  3.
  Azerbaycan Türkçesi düzgün konuşulunca tıpkı Türkiye Türkçesi gibi insanın kulağına şiir gibi gelir. Tabii maalesef günümüzde özellikle Türkiye Türkçesinde korkunç bir yozlaşma var maalesef. Azerbaycan Türkçesinin de Bakü ağzı çok avamdır. Rusça kelime ve argo çok kullandıkları için kulağa bayağı gelir.

  En güzel hali Şirvan ağzıdır. Aynı bizdeki istanbul ağzı gibi.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • polisi açık açık tehdit eden akp li mafya

  3.
  ekşi sözlük'ü de tehdit ettikten sonra storysini silmiş. millete küfür ediyor an itibariyle.

  umarım polisimizin saçının teline zarar gelmez. polisi tehdit etmek demek devleti tehdit etmek demektir. herif alenen terörist.
  3 -1 ... hergele necip in rendesi
 • rte nin yeniden cumhurbaşkanı seçileceği gerçeği

  7.
  iyi parti ittifak kurarsa seçmeninden sittin sene oy alamaz saçmalamayın amk. hdp seçmeni de bunlara oy moy vermez.

  bitti artık. millet bu sinirle % 52 chp'yi seçer.
  ... hergele necip in rendesi
 • rte nin yeniden cumhurbaşkanı seçileceği gerçeği

  5.
  (bkz: yav he he)

  uyan da balığa gidelim. millet canından bezmiş, herkesin götünde ayı bağırıyor. bu ne diyor? 55-85 yaş arası yaşlı kesim dışında tapınanı kalmadı.

  dünyaya kazık çakmadı kimse. herkes fani. sen de, ben de, rte de bir gün bu dünyadan göçüp gideceğiz. gerçek hayata dönün artık. kimse kısacık hayatını akp iktidarına kurban vermek istemiyor. özellikle de gençler.
  ... hergele necip in rendesi
 • yeni şeyler getiriyorum