• kamil dünyamalıyev

  6.
  kamil'e laf edenler türk olamazlar zaten. kanında ermeni kanı olanlar onun yaptığını şov olarak görürler. kamil bir türk gencidir ve bu ülkenin de evladıdır.

  azerbaycan ile türkiye'nin birbirinden hiçbir farkı yoktur. ikisi de vatanımızdır, her şeyimizdir.
  1 ... hergele necip in rendesi
 • 3 ağustos 2021 avrasya seçim anketi

  17.
  milletimiz yangın söndürme çalışmalarında birbirine sımsıkı sarılınca ne kadar güçlü olduğunu gördü. bizim birbirimizden başka kimsemiz yok. türkiye bütün etnik, dini ve mezhebi farklılıklarıyla bir bütündür.

  dolayısıyla halktan iyice kopup halkın ne dediğini kaale almayan, sığınmacılar konusunda ısrarcı olan akp bu sefer gerçekten kan kaybediyor. millete rağmen hiçbir şey yapılamaz.

  halk demokratik tepkisini sandıkta gösterip iktidara başka birini inşallah getirecek. sonra yine birbirimize sımsıkı sarılıp yaşayacağız. ülkemizdeki o sığınmacı denen asalak çöpleri de ülkelerine geri postalayacağız.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • 3 ağustos 2021 avrasya seçim anketi

  12.
  Bunlar yeter ki gitsin. Millet Suriyelileri ve Afganları da bir şekilde gerekirse döve döve gönderir.

  Zaten onlar da bizimle kalmaya bayılmıyorlar. Onlardan Nefret ettiğimizi biliyorlar.
  2 -1 ... hergele necip in rendesi
 • 3 ağustos 2021 avrasya seçim anketi

  4.
  MHP seçmeninin ciddi bir kısmından bile oy alamayacak. Orada lider ve teşkilat önemli olduğu için fikirlerini söylememişler.

  MHP teşkilatlarının içinden dahi oy çıkmayacak. Çünkü ankette görüldüğü gibi ittifakın bitmesini veya millet ittifakına katılmayı isteyen azımsanmayacak bir kitle gözüküyor.
  4 ... hergele necip in rendesi
 • kadının açılmasını bekleyen erkek

  5.
  (bkz: yaran entryler)

  Ahahaha yalnız bu aşkını ilan etmesi beklenen kızlar genelde çok güzel oluyor. Şimdi ablacığım bu eleman senden ret yememek için senin açılmanı beklemiş. Amına koduğumun ılığı! "Alla beni pulla beni al koynuna yar" şarkısına döndürmeyin şu işi.

  Türk erkekleri salak AMK. Siz o kadar düşüneceğinize size ilgisi olan temiz bir kızla evlenin. Suriyeliler 5. Piçlerini doğururken kıvranıyorsunuz. Ciddiyim Türkler artık çabuk evlenip üremeli.
  7 ... hergele necip in rendesi
 • kadınları gizlice çeken yabancı uyruklu şahıs

  6.
  Ya Suriyeli ya Afgan. Bu orospu çocuklarını analarının amına geri sokmak şart oldu. Artık siktir olup gitmeleri gerekiyor. Millet delirmek üzere!
  ... hergele necip in rendesi
 • cumhur ittifakının bitecek olması

  11.
  Akplilere bir şey anlatmaya kalkmayın arkadaşlar.

  Başkanlık sistemi zaten çok büyük bir hataydı ama ben hep Devlet Bahçeli'nin planlı hareket eden biri olduğunu düşünmüşümdür. Yani zaten başarısız olunacağını biliyordu. Bir taşla iki kuş vurdu. Bazı şeyleri açık açık yazamıyorum ama Gelecekte siyaset tarihine geçecek.

  Evet adam çok zeki.

  Bir de AKP'nin partiden nemalanan kitlesiyle boomer kuşak dışında nitelikli bir tabanı da yok, kadroları da. Yani eninde sonunda bitecek. Önemli olan şey sığınmacıların def edilmesi.
  ... hergele necip in rendesi
 • cumhur ittifakının bitecek olması

  5.
  Asfhjsfhjdghj MHP bir ideoloji partisidir. Bahçeli bugün var yarın yok. Ama MHP hep olacak. Aptal saptal tespit sıçmayın şuraya.

  MHP'nin kuruluşundan itibaren tarihini okuyan biri bilir ki bu bir mücadele partisi. Bahçeli sadece operasyonlara destek vermeliydi. ittifak kurmamalıydı. Ama CHP ve saadet partisi bile zıt fikrine rağmen ittifak kurdu.

  Yani akp biter ama MHP bitmez. TKP de bitmez mesela. Çünkü bir fikri var.
  5 -2 ... hergele necip in rendesi
 • cumhurbaşkanlığı nın etiyopya destek tweeti

  4.
  Kahkahalarla ağlayacağım artık. Etiyopya vatandaşı kadar değerimiz yok lan! Etiyopyalı olsak daha çok muhatap alınırdık yemin ederim.
  12 -1 ... hergele necip in rendesi
 • çay fırlatmaya akp seçmeninin tepkisi

  2.
  Ben tepki vermelerine bu olaydan daha çok hayret ettim.

  Reisten daha mı iyi biliyorlar? Reis her şeyin en doğrusunu bilir. Kafamıza kafamıza fırlatsın.
  7 -1 ... hergele necip in rendesi
 • süfyaniçıktı belayayıldı

  1.
  dangalak adnan hocacı tırreklerin twitter'da tt yaptığı zırva. yeminle aptal bunlar.

  buradan takip edebilirsiniz.

  https://twitter.com/searc...click&vertical=trends

  kim lan bu süfyani? ebu süfyan denen sahte müslüman ve muaviyenin babası olan şahıs dışında süfyan diye birini hiç duymadım.
  1 ... hergele necip in rendesi
 • erdoğan ın afet bölgesinde çay dağıtması

  21.
  kahkaha attım. twitter'da müthiş mizahı dönüyor. çaycı hüseyin tt oldu ayrıca.

  hiç sinirlerimi bozmuyorum. akıl sağlığım bana lazım çünkü. her millet hak ettiği şekilde yönetilir. ben bu ülkenin yarısına üzülüyorum.
  4 ... hergele necip in rendesi
 • azerbaycanlılara laf söyleyen tipler

  3.
  Azerbaycan halkı homojen bir halk değil. Tıpkı Türkiye gibi. Gelip milleti burada hedef göstermeye kalkma! Kimse Azerbaycan'a laf etmiyor. Çok ciddi bir boyutta Türkiye'ye kin duyan tipler maalesef çok. Sevenler de çok. Millet durum tespiti yapmış.

  Ayrıca evet devlet politikası ile halk arasında uçurum denecek kadar farklar çok.
  3 -2 ... hergele necip in rendesi
 • azerbaycan dan 220 kişinin daha gelmesi

  1.
  Bir helikopter, 220 eğitimli asker ve 53 adet yangın söndürme teçhizatı daha gönderiliyor. Soydaşlarımıza minnettarız.

  Haber:

  https://publika.az/news/nida_xeber/364445.html
  6 -1 ... hergele necip in rendesi
 • düzensiz göç adı konmamış istiladır

  13.
  Arkadaşlar, "stepne" sözcüğü gerçekten çok mantıksız. Bu sistemde ister istemez ittifak kurulması şart. Ona kalırsa saadet partisi de CHP ile aynı ittifak içinde. Birbirine tamamen zıt olduğu halde hem de. Ona da stepne deyin madem. Çok sığ bakıyorsunuz.

  Bir pencere açayım. Türkiye'de bazı partiler ideolojiktir ve bu partilerin hem kemik kitlesi vardır hem de iktidar olamazlar. CHP'nin iktidar olamama nedeni de budur. Fakat hep de var olacaktır. MHP, saadet partisi, hdp, tkp de aynı şekilde. Bir fikir, bir ideoloji etrafında buluşan partiler zaman zaman farklı görüşten partilerle koalisyon veya ittifak kurmak zorunda kalabilirler. Ancak fikirleri bellidir.

  Akp, deva, gelecek ve iyi Parti'nin ise belirli bir ideolojisi yoktur. Merkez sağdır veya muhafazakar liberaldir. Türkiye'de seçmen en çok buna meyillidir. Bu partiler de her tarafa dönerler. Belirli bir çizgileri yoktur. Tıpkı Meral Akşener'in hem atsız'ı anıp hem Demirtaş'a methiyeler dizmesi gibi. Benim midem bu grubu kaldırmıyor. Zaten eninde sonunda da devirleri geçiyor. AP, DP, DYP, ANAP gibi.

  Bir MHP'li ve bir hdpli birbirinden ölümüne nefret edebilir ama bir masada iki aklı başında eğitimli ülkücü ve Kürtçüyü oturtup konuştursan Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğinin birlik ve beraberlikten geçtiği sonucuna varabilirler. Bir orta yol bulabilirler. Ancak siyasetçiler bu ülkede kutuplaşmadan besleniyorlar.

  Ha gelelim bu konuya. MHP Türk milletinin ve diğer Türk cumhuriyetlerinin haklarını savunan bir siyasi parti olarak fikrini açıkça söylemiş.

  Halkımızın yapması gereken şey belli. Sığınmacıları asla kabul etmemek, aramıza sokmamak, bütün siyasi partilerden de ısrarla ve inatla gönderilmelerini istemek.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • hoşlanılan erkeğin bacı demesi

  27.
  Hem bacım deyip hem her gün konuşmak istiyorsa kıza karşı boş değildir ama frene basıyordur. Uygun şartlar oluşmamıştır ve aniden bir şeyler gelişmesin diye erteliyordur.

  Kimse bacısıyla her gün konuşmaz.
  ... hergele necip in rendesi
 • 30 temmuz 2021 konya da 7 kişinin öldürülmesi

  10.
  PKK'lı orospu çocuklarının ülkücülere ve Türklere saldırdığı başlık. Orman yakan şerefsizler söylüyor bunu. iğrençsiniz.

  Bu ülkenin gerçek düşmanlarını görmeyip Türk nefretinden kuduran orospu çocuklarının AMK. PKk sevici götverenler!
  4 -6 ... hergele necip in rendesi
 • birgün

  211.
  son zamanlarda sürekli mülteci güzellemesi yapan sol gerici gazetelerden biri. mesele türk düşmanlığı olunca islamcılarla aynı kafada oluyorlar.
  -1 ... hergele necip in rendesi
 • suriyeli ve afgan sığınmacı istemiyoruz

  3.
  bunları sülük gibi yapıştıkları ülkemizden kazıyarak atmak zorundayız. en önemli milli güvenlik sorunlarımızdan biri bu.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • tek çare ayyıldız hareketi ve memleket

  6.
  Oy oranları düşük diye enseyi karartmayın. Daha seçim çalışmaları başlamadı ama ümit Özdağ şehir şehir gezip tüm vatandaşların derdini dinliyor. Muharrem ince de aynı şekilde.

  Bu millete rağmen kendi başlarına karar alıp mülteci götü yalamanın bedelini ödetir millet. Herkesin canına yetti. Yarın öbür gün kız kardeşimin, annemin, karımın namusunun tehlikeye düşmesini istemiyorum. Sadece ailemin kadınları değil, bu ülkenin tüm kadınları benim annemdir, bacımdır. Tek bir vatandaşının zarar görmesine dayanamam artık.
  2 ... hergele necip in rendesi
 • yeni şeyler getiriyorum